Kdo jsme Jsme profesionálové.
Věříme v kvalitně odvedenou práci.

Jsme nadšenci do nových technologií. Naše práce nás baví, což se také odráží na našem výstupu. Nepustíme ven řešení, se kterým nejsme na 100 % spokojení. Neustále se vzděláváme a tím se posouváme nejenom my, ale také naši klienti.

Jakým způsobem u nás probíhá práce?

Nasloucháme a analyzujeme

Klademe otázky. A pak klademe další otázky, včetně některých hloupých. Děláme vše pro to, abychom co nejlépe pochopili všechny aspekty vašeho podnikání.

Navrhujeme, radíme a plánujeme

Nemáme univerzální řešení. Vycházíme ze zkušeností a nasbíraných dat. Bez prototypu nepokračujeme dále v práci.

Tvoříme

Jakmile máme jasné zadání, přichází na řadu samotná tvorba. Nejsme fandové zbytečné práce. Proces tvorby jsme zefektivnili tak, abychom opakující se činnosti co nejvíce zautomatizovali.

Optimalizujeme

Spuštěním projektu práce nekončí. Ba naopak. Měříme, vyhodnocujeme a optimalizujeme, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

Working with SIMPLO was simply great. Their team was not only super customer friendly, but they also were able to deliver a quick solution to our needs. Great job!

Michelangelo Ischia, Deutsche Telekom Services

Se společností SIMPLO spolupracujeme na více projektech a musím říci, že jsme velice spokojeni. Dokáží se nejen zamyslet nad zadáním, ale také precizně a hlavně včas realizovat dané projekty. Pokud tedy hledáte poctivou digitální agenturu, mohu jenom doporučit.

Jiří Šindelář, Kreston A&CE Group

Jsem rád, když se můžu na partnera spolehnout. Proto spolupracujeme se společností SIMPLO již řadu let. Pomáhají nám se správou, údržbou a dalším rozvojem webu pro projekt ROI Hunter Easy. Především oceňuji rychlou a vstřícnou komunikaci, plnění termínů a domluvených cenových odhadů.

Adam Rippl, ROI Hunter

Ve spolupráci se SIMPLO jsme vytvořili náš nový web. Projekt se neustále vyvíjel v průběhu tvorby webu a po celou dobu nám v SIMPLO poskytovali plnou profesionální podporu. Ocenili jsme jejich rady, které nám pomohly vytvořit prezentaci naší firmy, která je funkční, vizuálně jednotná a zapamatovatelná. Výsledek se nám moc líbí.

Lucie Paseková, Business Factory

Pojďme spolu napsat váš příběh

Pokud stejně jako my preferujete osobní kontakt, potkejme se nad šálkem dobré kávy.